قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از نرم‌افزار جستجوی کلمه کلیدی FirstKeyword

شما در حالِ مطالعۀ شرایط و مقررات استفاده از FirstKeyword («شرایط استفاده») هستید.

FirstKeyword یک نرم‌افزار خصوصی جستجوی کلمه کلیدی است.

اگر در FirstKeyword  شمارۀ تلفن همراه خود را ثبت کنید، «شرایط استفاده» بینِ شما و FirstKeyword  به نشانی اینترنتی FirstKeyword.com  به‌عنوانِ قراردادی بین شما و FirstKeyword برقرار است.

استفادۀ شما از FirstKeyword به‌منزلۀ پذیرشِ کاملِ «شرایط استفاده» بوده و تاییدِ پیامکِ ورود به وب سایت FirstKeyword.com به‌منزلۀ قبول قوانین است و مالک شمارۀ تلفن همراه، مسئول حفظ حساب کاربری و تمامی موارد قانونی است.

 در ادامۀ متن:

منظور از سرویس‌دهنده در متن قوانین: FirstKeyword است.

منظور از سرویس‌گیرنده: شخصی است که شمارۀ تلفن همراه خود را در وب سایت FirstKeyword.com وارد کرده و پس از دریافت کد تایید، ثبت نام خود را نهایی کرده است.

- وب سایت FirstKeyword.com در ایران مدیریت‌ می‌شود و تابع کلیۀ قوانین جمهوری اسلامی ایران است، لذا چنانچه سرویس‌گیرنده اقدام به جستجوی کلمات مجرمانه کند، سرویس‌دهنده اجازه دارد اطلاعات کاربر را به مراجع ذیصلاح تحویل دهد.

-سرویس‌گیرنده موظف است، از نام و نام خانوادگی حقیقی (با حروف فارسی) و شمارۀ تلفن همراه خود در هنگام ثبت‌نام استفاده کند.

-سرویس‌گیرنده متعهد می‌شود در استفاده از سرویس‌ ارائه‌شده، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت کند. بدیهی است کلیۀ مسئولیت‌های ناشی از استفاده‌های غیرمجاز برعهدۀ سرویس‌گیرنده خواهد بود.

-جستجوی کلمات مجرمانه (مرجع قانونی تشخیص این کلمات: «فهرست مصادیق محتوای مجرمانه» است) در وب سایت FirstKeyword.com ممنوع است و سرویس‌گیرنده مسئولیت حقوقی تمامی جستوهای انجام‌شده و داده‌های موجود در پروفایل کاربری‌اش را می‌پذیرد و سرویس‌دهنده هیچ‌گونه مسئولیتی دراین‌رابطه نخواهد داشت و هیچ دخالتی در جستجوی سرویس‌گیرنده ندارد.

همچنین جستجوی کلماتی با مضامین اهانت به شخصیت‌ها، افراد مشهور، مقدسات و قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع است و کلمات جستجو‌شده مورد بررسی و پالایش قرار می‌گیرد و درصورت مشاهدۀ هرگونه مغایرت با قوانین توسط تیم فنی و نظارتی سرویس‌دهنده، نسبت به محدود کردنِ حساب کاربری یا درنهایت مسدودسازی حساب کاربر متخلف، اقدام خواهد شد.

-هیچ سرویس‌گیرنده‌ای حق واگذاری حساب کاربری خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد. بدیهی است درصورت تخلف، مسئولیت و عواقب آن برعهدۀ اطلاعات فرد یا شرکت ثبت‌‌شده در وب سایت FirstKeyword.com است.

-سرویس‌دهنده متعهد می‌شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به‌استثنای مواردی که به‌موجب قانون، مجبور به انجام این کار باشد.

-امکانِ تغییر در جزئیات یا کلیات «شرایط استفاده » وجود دارد. تغییرات در بسترِ زمان، به‌دلیلِ اتفاق‌های پیش‌بینی‌نشده یا به‌منظورِ بهبودِ کیفیت ارائۀ خدمات، اعمال می‌شوند.

-در‌صورتی‌که دسترسی کاربران به خدمات سرویس‌دهنده به دلایلی خارج از اختیار میسر نباشد، سرویس‌دهنده هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

-کاربران حق دسترسی یا تلاش برای دسترسی غیرمجاز به FirstKeyword.com را نخواهند داشت. درصورت اثبات دسترسی غیرمجاز، کاربر، مسئول خسارات و... خواهد بود.

-استفاده از چند نام کاربری برای یک شخص در وب سایت FirstKeyword.com ممنوع بوده و درصورت مشاهدۀ موارد تخلف، سایر حساب‌های کاربری مربوط به شخص خاطی، توقیف خواهد شد.

-کلیۀ خدمات پشتیبانی، تنها از طریق سیستم تیکتینگِ موجود در وب سایت FirstKeyword.com، قابل ارائه است.

-کلیۀ حقوق مربوط به سرویس جستجوی کلمه کلیدی شامل محصول FirstKeyword ، وب سایت، نرم‌افزار و خدمات آن و سایر مواردِ مرتبطِ دیگر، متعلق به FirstKeyword است. هیچ‌کس اجازۀ نسخه‌برداری از طراحی یا کدهای FirstKeyword را ندارد.

-کلیه داده های ارائه شده  در وب سایت FirstKeyword.com از موتور جستجوگر گوگل بر اساس سرچ کاربران دریافت می‌شود و FirstKeyword.com  هیچگونه دخل و تصرفی در ارائه داده ها ندارد.

-عدم اجرای تعهدات مندرج در قوانین و مقررات، حق تعلیق و یا لغو قرارداد را برای سرویس‌دهنده، محفوظ می‌دارد.

اگر سوالی دربارۀ فعالیت‌های FirstKeyword دارید از ما بپرسید.

 

مطالب مشابه