درباره ما

 

نرم‌افزار جستجوی کلمه کلیدی FirstKeyword

 

 تولد

بعد از چندین ماه تحقیق و بررسی دربارۀ اینکه چطور می‌شه کلمات کلیدیِ فارسیِ جستجو‌شده توسط کاربران توی ایران رو از خودِ خودِ گوگل استخراج کرد، بالاخره؛

اولین ابزار جستجوی کلمه کلیدی براساس زبان فارسی و موقعیت مکانی ایران:

اولین روز از سال 2020 میلادی متولد شد.

البته بخش مهمی از اون چند ماهی که گفتم، به برنامه‌نویسی و امتحانِ روش‌های مختلفِ انجام دادن این کار گذشت و اینکه بتونیم راهی پیدا کنیم برای ارائۀ سرویسی که به ما بگه: کاربران تو گوگل دقیقاً دنبال چی هستند.

ایدۀ ساخت ابزاری برای جستجوی کلمه کلیدی چطور شکل گرفت؟

 

از حدود ۶ یا ۷ سال قبل که فعالیتمون رو در زمینۀ طراحی وب‌سایت، اپلیکیشن و تولید نرم‌افزار شروع کردیم، به مرور زمان و با انجام پروژه‌های بیشتر، چون مشتریامون می‌خواستند از حضورشون در فضای وب نتایج بیشتری بگیرند؛ سئو یا بهینه‌سازی وب‌سایت رو هم به مجموعۀ خدماتمون اضافه کردیم.

خُب! طبیعتاً علاوه بر برنامه‌نویسی حرفه‌ای، بخش مهمی از سئو، تولید محتوای حرفه‌ایست و چون تولید محتوا و کلاً توجه به نیازهای مخاطبان تو ایران از چند سال‌ اخیر خیلی جدی و حرفه‌ای دنبال می‌شه، کم‌کم این نیاز برای مشتریامون و حتی خودمون (مثل بقیۀ فعالان عرصۀ مجازی) بیشتر احساس شد که چطور محتوا و حتی محصولات و خدماتی تولید کنیم که مورد نیاز مخاطبان و براشون جذاب و مفید باشه؟

همونطور که می‌دونید، جواب این سوال کاملاً مشخصه: استفاده از ابزار و نرم‌افزارهایی که برای این کار تولید شدند. البته تمام این ابزار خارجی هستند و براساس داده‌های گوگل کار می‌کنند اما گوگل اون سیم معروف ارسال داده‌هاش به سمت ایران رو قطع کرده و این کار باعث به‌وجود اومدن یک مشکل خیلی بزرگ تو استفاده از این ابزار برای ما که تو ایران هستیم شده: استفاده از این ابزار!

نیاز به این نرم‌افزارها روز‌به‌روز بیشتر می‌شه و ما هم که درجریان این موضوع بودیم و هستیم، تصمیم گرفتیم که کاری برای برطرف کردن این نیاز انجام بدیم.

و اینطوری شد که به فکر تولید و ساخت FirstKeyword افتادیم!

چطور به شما کمک می‌کنیم؟

ما معتقدیم که باید به نیاز مخاطبان احترام گذاشت. زمانیکه شما محصولات، خدمات و محتوایی تولید کنید که پاسخی برای سوالات مخاطباتون باشند و یا مشکل و نیازی از مشتریاتون رو برطرف کنند که درواقع دردی ازشون دوا بشه!، به‌این‌ترتیب بهشون نشون می‌دید که چقدر براتون ارزشمندند.

اگر به این شکل فعالیت بکنید، مطمئناً باید منتظر سیلی از مخاطب و مشتری باشید!

برای رسیدن به این مرحله، مهم‌ترین کار، پیدا کردن نیاز مخاطباست و اونا نیاز و سوالاتشون رو با یک‌سری کلمات و عبارات تو گوگل جستجو می‌کنند که به کلمات کلیدی معروفند.

ما به شما کمک می‌کنیم که به‌راحتی این کلمات کلیدی رو پیدا کنید!

چه ارزش‌هایی براتون ایجاد می‌کنیم؟

 

برای پیدا کردن کلمات کلیدی؛ ابزار، روش‌ها و نرم‌افزارهای مختلفی وجود داره که همه‌شون خارجی هستند و شما باید ساعت‌ها وقت صرف کنید تا از طریق این ابزار، کلمات کلیدی مورد نظرتون رو پیدا کنید. علاوه بر تلف شدن زمان، برای استفاده از اکثر این ابزار باید هزینه‌های دلاری زیادی صرف کنید.

تازه این موارد مشکل اصلی نیستند؛ مسئله اینجاست که بعد از جابجایی بین روش‌های مختلف با دردسرهای زیاد، فایل اکسل، به‌صورت دستی و ...، کلماتی به دست میارید که براساس جستجوی کاربران تو ایران نیستند!

با استفاده از FirstKeyword به‌راحتی ‌می‌تونید کلمات کلیدی دقیق، سودآور و پرکاربرد بازار هدفتون رو براساس زبان فارسی، موقعیت مکانی ایران و البته به ریال و خیلی مقرون‌به‌صرفه پیدا کنید.

FirstKeyword در چند ثانیه به شما جواب می‌ده و کلمات کلیدی جستجوشده براساس داده‌های گوگل رو براتون فهرست می‌کنه و دیگه لازم نیست با وی‌پی‌ان و کپی کردن کلمات و داده‌ها بین وب‌سایت‌ها و نرم‌افزارهای مختلف در رفت‌و‌آمد باشید!

درنتیجه وقتی از کلمات کلیدی مناسب و درست تو حوزۀ فعالیت خودتون استفاده کنید؛ ترافیک بیشتری جذب می‌کنید و این بازدیدکننده‌هایی که بیشتر می‌شن فقط می‌تونن یک کار برای شما انجام بدن تراکنش و خرید بیشتر

چشم‌اندازمون چیه؟

 

تمام تلاش ما اینه که: راهی برای شما بسازیم تا با استفاده از نرم‌افزار (و تحلیل و آنالیز داده‌ها در آیندۀ نزدیک)، صرفه‌جویی زیادی در زمان و هزینه‌هاتون داشته باشید و براساس داده‌های دقیق زمانی و مکانی، متناسب با نیاز بازار هدفتون پیش برید.

FirstKeyword اولین گام ما تو این مسیره و سعی می‌کنیم گام‌های بعدی ما تو این مسیر دیجیتالی؛ براساس نیاز شما، تکنولوژی و دانش روز باشه.

مطالب مشابه